Середа, 11.12.2019
Мій сайт
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [10]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 7
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Мої статті

Зелена хвиля

Екоклуб "Зелена Хвиля”

ЕкоКлуб "Зелена Хвиля” – це екологічна організація студентів та випускників НаУКМА, робота якої направлена на сприяння збереженню навколишнього природного середовища шляхом освітньої діяльності та практичних заходів.

Наші координати:

Голова ГО Український екологічний клуб "Зелена Хвиля”
Наталя Гозак
natalia.gozak [at] ecoclub.kiev.ua
тел. 067 6987651

Почесний голова ГО Український екологічний клуб "Зелена Хвиля”

Альона Тарасова
063 238 83 41
listovert[at]gmail.com

Читайте більше про діяльність громадської організації ГО Український екологічний клуб "Зелена Хвиля”

Голова cтудентської організації Екоклуб "Зелена Хвиля”

Тетяна Конченко
tetiana.konchenko[at]ecoclub.kiev.ua
093-9923113

Заступник голови студентської організації Екоклуб "Зелена Хвиля”

Юлія Іванчикова
julia.ivanchikova[at]ecoclub.kiev.ua
063-9701500
095-0225033

Ми працюємо та зустрічаємося за адресою:
м. Київ, вул. Сковороди 2 (НаУКМА) корпус 3, ауд. 307
Вівторок, середа, пятниця 9.30-16.00 та в інший час

Читайте більше про діяльність студентської організації Екоклуб "Зелена Хвиля”

 

ЕкоКлуб створений для того, щоб:

  • надавати студентам НаУКМА можливість набути професійного досвіду природоохоронної діяльності;
  • сприяти самореалізації екологічно свідомих студентів і згуртуванню студентської громади навколо принципів охорони навколишнього природного середовища;
  • формувати імідж Академії, як "екологічно свідомого” навчального закладу України.

Щира подяка всім, хто зробив особистий внесок у розвиток ЕкоКлубу: Олена Маслюківська – ст. викл. кафедри екології НаУКМ, Наталя Шульга – завідувач кафедри екології НаУКМА (до лютого 2007 року, Вишенська І.Г. – декан ФПрН НаУКМА, Євген Дикий – ст. викл. кафедри екології НаУКМ, Дзвенислава Качур, Ірина Миронова, Юлія Чижевська – випускники кафедри екології НаУКМА 2005 року й багатьом іншим.

ЕкоКлуб працює із січня 2006 року. Серед проектів Клубу: роздільний збір відходів на території НаУКМА, фотовиставка "Чорнобиль сьогодні: 20 років після аварії", встановлення велопарковки (проект "На велосипеді на навчання"), укладання колекції та показ освітніх природничих фільмів (проект "Зелений кінотеатр”), поширення принципів «Зеленого офісу» (ЗО) серед українських організацій тощо.

ЕкоКлуб – це реальна можливість набути досвіду та долучитися до збереження навколишнього природного середовища, це можливість спробувати себе в освітній природоохоронній діяльності, це можливість зробити світ трохи кращим!

Щоб доєднатись до дивовижного світу Екоклубу – світу можливостей, розвитку, здійснення мрій, приємного спілкування, нових відкриттів, викликів та перемог – відвідайте наші заходи, сходіть на наші збори, дізнайтесь про наші проекти, спробуйте себе, реалізуйте свої мрії і допоможіть їх реалізувати іншим.

Читайте останні новини діяльності Екоклубу Зелена Хвиля, а також знайомтеся із звітами про діяльність організації у 2006-2007 роках та 2007-2008 роках.

Історична довідка

1994-1999 – Green campus

Ідея Green campus першого завідувача кафедри екології НаУКМА проф. Віталія Павловича Замостяна
Обґрунтування поступової заміни в НаУКМА звичайних лампочок на енергозберігаючі в рамках однієї кваліфікаційної роботи студента-еколога. Реалізація господарським відділом університету цієї ідеї, зменшення рахунків за електроенергію.
Проект „Зелене подвір’я”, який полягав в озелененні території НаУКМА. Іринка Миронова (екологія-BS’03, MA’05) від імені спудейського братсва НаУКМА за підтримки Проекту розвитку громадянського суспільства у 2001 закупила саджанці та ринки на суму 3000 гривень.
Передумови виникнення ЕкоКлубу 2003-2005 рр.

Спроби збору макулатури в окремих підрозділах університету, які зупинялися переважно через відсутність належної організації процесу.

03.2004 – Пілотна розробка проекту „Зеленого офісу”. Наталя Гозак (екологія-BА’03, MA’05) разом з іншими зацікавленими студентами розробили та представили грантову заявку до Британської ради із пропозицією обладнати аудиторію за принципами «зеленого офісу». Заявка профінансована не була.

03-06.2005 – Пілотний етап проекту „Роздільного збору відходів університету”. Завдяки ініціативі Дзвіни Качур (екологія-BА’03, MA’05) та активній підтримці викладача та випускниці кафедри Олени Павлівни Маслюківської (екологія-BА’96, MA’9) було здійснено першу спробу роздільного збору відходів університету, під час якого були знайдені спонсорські кошти від ГО «ВЕСНА» для придбання 12 контейнерів для роздільного збору відходів по трьом фракціям: папір, пластик та скло, та встановлені у чотирьох точках території навчальних корпусів НаУКМА. Була проведення інформаційна кампанія в університеті.

2005-2006 – Ініціативу перейняли студенти Сергій Таргоня (екологія-BА’05, MA’07) та Антон Рутковський (економіка-BA’07). Результати цього пілотного етапу були ретельно проаналізовані, і згодом розпочався другий етап проекту.

04.2005 – Участь проекту роздільного збору відходів у Міжнародному Дні Землі-2005. Проект сортування відходів було презентовано на загальноміському святкуванні Міжнародного Дня Землі (м.Київ).

Січень 2006 – заснування екологічного осередку при кафедрі екології НаУКМА студентами і випускниками кафедри. Ідейні натхненники студенти МП-2, Екологія Гозак Наталя і Тарасова Олена.

Лютий 2006 – становлення „ЕкоКлубу Зелена Хвиля”. Проект „Сортування відходів в НаУКМА” під керівництвом Олександра Баськова.Джерело: http://ecoclubua.com/ekoklub-zelena-hvylya/
Категорія: Мої статті | Додав: alexe68 (21.07.2013) | Автор: Ємець Олександр E W
Переглядів: 724 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz