Середа, 11.12.2019
Мій сайт
Меню сайту
Категорії розділу
Мої файли [16]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 7
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Файли » Мої файли

КНУБА
21.07.2013, 16:38

КНУБА і НУОУ стали партнерами

11 червня

Сьогодні відбулося підписання Угоди про співробітництво між Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського та Київським національним університетом будівництва і архітектури за підписами начальника НУОУ Василя Телелима та ректора КНУБА Петра Кулікова.

Угоду урочисто укладено в Національному університеті оборони України за участю Юрія Євича — завідувача сектору спеціальної освіти Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки.

Сторони досягли домовленостей, відповідно до укладеної угоди, на основі принципів взаєморозуміння, взаємоповаги та взаємної співпраці, усвідомлюючи необхідність розширення і поглиблення навчально-наукового співробітництва для розвитку вітчизняної освіти та науки, висловлюючи бажання підтримувати та розширювати сталі довготривалі стосунки з метою більш ефективного використання спільних можливостей для підготовки фахівців, проведення науково-педагогічних досліджень та упровадження їх результатів у навчально-виховний процес.

Предметом Угоди стало співробітництво у сфері ефективного використання наявних інтелектуальних і матеріальних ресурсів Сторін.

Серед основних напрямів співпраці, визначених Угодою, такі як: військова підготовка Національним університетом оборони України офіцерів запасу з числа студентів Київського національного університету будівництва і архітектури; розробка й упровадження нових технологій, навчальних курсів, програм у навчально-виховний процес; підготовка наукових і науково-педагогічних працівників через аспірантуру, докторантуру та інші форми здобування наукових ступенів; реалізація спільних науково-дослідних проектів; організація та здійснення стажувань, навчання, підвищення кваліфікації, обмін досвідом у сфері соціального захисту науково-педагогічних працівників Сторін; взаємне рецензування науково-дослідних робіт, дисертацій, взаємний обмін інформацією в навчально-науковій сфері; спільне проведення наукових семінарів, виставок, конференцій та ін.

"Я вважаю знаковим те, що сьогодні ми підписали цю Угоду з Київським національним університетом будівництва і архітектури — нашим близьким сусідом. Відтепер у нас є усі підстави, в тому числі, й юридичні для того, щоб ми разом робили одну справу, спрямовану виключно на користь нашої держави”, — зазначив у своєму виступі начальник НУОУ Василь Телелим.

Ректор КНУБА подякував Міністру освіти і науки України і Міністру оборони України за сприяння у підписанні цієї Угоди. Петро Куліков також підкреслив особливе значення співробітництва Сторін для розвитку вітчизняної освіти і науки. "Я дякую вам усім і переконаний, що наша співпраця буде високоефективною”, - підсумував ректор КНУБА.

Під урочистий супровід оркестру Національного університету оборони України після підписання Угоди керівництво КНУБА провели до Музею історії НУОУ, у якому виставлені не лише цікаві експонати, але й предствлені здобутки університету.

Тож віднині Київський національний університет будівництва і архітектури та Національний університет оборони України стали партнерами, і зміст підписаної Угоди свідчить про те, що це партнерство обіцяє бути взаємно корисним та ефективним.

Категорія: Мої файли | Додав: alexe68
Переглядів: 388 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz